Szybki kontakt


Pomoc drogowa:

Czynne: Całą dobę! 24h
(kliknij żeby zadzwonić)

O nas

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług w ramach pomocy drogowej, naprawy samochodów oraz autoholowania. Chcemy oferować naszym klientom kompleksową obsługę i dokładamy wszelkich starań, aby nasza pomoc była dostępna także w przystępnych cenach. Działamy w Warszawie oraz w okolicznych miejscowościach w województwie mazowieckim, ale również jesteśmy gotowi do obsługi w innych rejonach w Polsce.

Nasza firma została założona, ponieważ zauważyliśmy duże zapotrzebowanie na rynku na profesjonalne usługi takie jak pomoc drogowa, autoholowanie oraz serwis 24h. Wiemy, że klienci coraz częściej wymagają kompleksowego wsparcia podczas swoich podróży, dlatego też przygotowaliśmy rozwiązania, które są pomocne w praktycznie każdej sytuacji. Dzięki temu nie zaskoczy cię już żadna sytuacja na drodze – wystarczy mieć pod ręką nasz numer, aby w razie trudności natychmiast się z nami skontaktować.

Adres: Grójecka 59/63, 02-094 Warszawa, Polska

Najważniejsze zalety naszej firmy to:
  • kompleksowa obsługa w przypadku problemów na drodze
  • wieloletnie doświadczenie w branży
  • rozbudowane zaplecze z nowoczesną flotą
  • wykwalifikowani pracownicy stale gotowi do pomocy
  • konkurencyjne, atrakcyjne ceny usług
  • dostępność usług przez 24 godziny na dobę
  • błyskawiczna reakcja na zgłoszenia klientów

auto holowanie warszawa

Jako cel postawiliśmy sobie najwyższy standard obsługi klienta – staramy się łączyć w naszej ofercie najlepszą jakość, szybkość reakcji, atrakcyjne ceny, a także indywidualne, fachowe podejście do każdego zgłoszenia. Mamy nadzieję, że nasza oferta będzie mogła spełnić wszystkie twoje wymagania – gdy pojawią się usterki na drodze, gdy kończy się paliwo, gdy złapałeś gumę lub wtedy, gdy przydarzyła się kolizja – w tych, a także wielu innych sytuacjach jesteśmy do dyspozycji.

Jesteśmy specjalistami w swojej branży! Naszą firmę tworzą osoby zaangażowane w to, co robią – z wieloletnim doświadczeniem, fachowym przygotowaniem, a także odpowiednim uprawnieniami, co powoduje, że dostarczamy usługi są na najwyższym poziomie. Pracują dla nas najlepsi mechanicy w okolicy, kierowcy lawet gotowi na wszystkie trasy, a także inni wykwalifikowani specjaliści.

Dysponujemy zaawansowanym zapleczem, które włącza flotę różnych samochodów – lawety, które przeznaczone są do transportu pojazdów osobowych oraz dostawczych i innego typu. Zapewniamy zawsze bezpieczny przewóz, dlatego z nami możesz mieć pewność, że mienie będzie dostarczone do celu bez żadnego ryzyka.

Wyróżniają nas niskie ceny i najwyższa jakość obsługi Zdajemy sobie sprawę także z tego, że klienci chcący zlecać autoholowanie, serwis oraz szukający pomocy drogowej decydują się również często usługi w niskich cenach, dlatego w naszej firmie łączymy przystępne ceny z wysoką jakością obsługi, aby zapewnić każdemu pełne zadowolenie.

W przypadku dodatkowych pytań związanych z naszymi usługami pomocy drogowej, autoholowania oraz serwisu 24h, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy, a będziemy mogli odpowiedzieć na wszystkie z nich i również przedstawić nasz cennik usług.

Holowanie, pomoc drogowa – Warszawa – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!