Szybki kontakt


Pomoc drogowa:

Czynne: Całą dobę! 24h
(kliknij żeby zadzwonić)

Serwis 24h – naprawa samochodów Warszawa

Zepsuty układ napędowy? A może problemy z klimatyzacją lub hamulcami? Niezależnie od tego, jakie problemy dotyczą twojego samochodu, nasz warsztat samochodowy jest gotowy do pomocy przez 24 godziny na dobę!

Zależy nam na tym, aby każdy z naszych klientów był w pełni zadowolony z jakości dostępnych u nas usług oraz z przystępnych cen. Nasz serwis 24h zapewnia konkurencyjne i atrakcyjne cenowo usługi na rynku stołecznym – w Warszawie i dla okolicznych miejscowości. To powoduje, że mamy szerokie grono zadowolonych klientów, do których przez cały czas dochodzą nowi – mamy nadzieję, że ty również nas wybierzesz, gdy zajdzie taka potrzeba.

Diagnostyka i mechanika samochodowa. Klientom zapewniamy przede wszystkim fachową pomoc w zakresie diagnostyki komputerowej oraz mechaniki samochodowej. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z usterkami wszystkich układów – nasi specjaliści wiedzą, jak szybko określić przyczynę usterki, a następnie usunąć ją skutecznie.

Zakres naszych usług to między innymi:
  • komputerowa diagnostyka samochodu
  • naprawa skrzyń biegów
  • naprawa silników diesla i benzynowych
  • naprawa układów zawieszenia
  • naprawa układów hamulcowych
  • naprawa układów wydechowych
  • serwis klimatyzacji
  • wymiana części zamiennych – filtrów, klocków, tarcz hamulcowych
  • wymiana płynów eksploatacyjnych
  • oraz innego rodzaju usługi

serwis samochodu warszawa
-
naprawa samochodu warszawa

Nasz serwis samochodowy jest kompleksowo i profesjonalnie wyposażony – dysponujemy zaawansowanym sprzętem do diagnostyki komputerowej wszystkich marek samochodów, a także mamy w pełni wyposażone stanowiska serwisowe, co pozwala nam na prowadzenie usług naprawy samochodów w tak szerokim zakresie.

Na miejscu posiadamy również do wyboru szeroki asortyment płynów eksploatacyjnych, w tym olejów silnikowych, płynów hamulcowych oraz innego rodzaju płynów, a także części zamienne do samochodów różnych modeli i marek, dlatego można kupić je u nas od ręki.

Pomoc drogowa – przez całą dobę! Gdy jesteś w podróży i twój samochód zaczyna sprawiać problemy, w takim przypadku zachęcamy do skorzystania z naszych usług pomocy drogowej – dzięki temu nie musisz obawiać się już żadnej sytuacji podczas jazdy, ponieważ wystarczy tylko zadzwonić do naszej firmy, a wykwalifikowani mechanicy będą mogli zająć się dla ciebie resztą.

Wiele napraw jesteśmy w stanie wykonać już na miejscu, bez potrzeby holowania samochodu od serwisu, wobec tego nie musisz narażać się na wyższe wydatki i nie musisz przerywać swojej podróży na dłuższy czas – nasi eksperci mogą być na miejscu błyskawicznie, ponieważ od razu reagujemy na zgłoszenia.

Jeżeli jednak okaże się, że naprawa nie może być wykonana na miejscu i potrzebne jest skorzystanie z dodatkowych, specjalistycznych narzędzi, wtedy zapewniamy również autoholowanie do naszego warsztatu, gdzie będziemy mogli przeprowadzić profesjonalną diagnostykę komputerową, co pozwoli nam na łatwiejsze znalezienie usterki.

Jeżeli szukasz dobrego warsztatu samochodowego w Warszawie, zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług – pamiętaj, jesteśmy dostępni dla ciebie przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu!