Szybki kontakt


Pomoc drogowa:

Czynne: Całą dobę! 24h
(kliknij żeby zadzwonić)

Holowanie samochodów – tanio, szybko, rzetelnie

Nasza firma zajmuje się autoholowaniem pojazdów – zapewniamy szybkie i tanie holowanie z wykorzystaniem przystosowanych do tego lawet. Wiemy, jak przetransportować twój pojazd na miejsce bez ryzyka i w niskich cenach, dlatego jeżeli tylko potrzebujesz usługi autoholowania, możesz do nas zadzwonić od razu – dla naszych klientów jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę!

Działamy przede wszystkim w obrębie miasta Warszawa, ale również dojeżdżamy do naszych klientów do wszystkich miejscowości województwa mazowieckiego, a także innych rejonów kraju – holowanie długodystansowe nie jest dla nas żadnym problemem.

Zajmujemy się holowaniem praktycznie wszelkiego rodzaju pojazdów – nie tylko samochodów osobowych. Posiadamy nowoczesne lawety i zatrudniamy wykwalifikowanych, doświadczonych kierowców, dlatego z nami możesz mieć pewność, że transport będzie odbywał się zgodnie z przepisami i z dochowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Nasza firma oferuje holowanie:
  • samochodów osobowych
  • samochodów dostawczych
  • skuterów, motocykli, quadów
  • lekkich maszyn
  • przyczep
  • i innych pojazdów

pomoc drogowa 24h mokotów wilanów ursynów
pomoc drogowa 24h mokotów wilanów ursynówDziałamy jako pomoc drogowa 24h już od lat i wiemy, jak dać naszym klientom pełne wsparcie na drodze – nawet w tych najbardziej niespodziewanych sytuacjach, które w końcu mogą przydarzyć się każdemu z nas. Nasze usługi kierujemy również do klientów biznesowych, w tym dealerów, handlarzy oraz warsztatów samochodowych.

Usługę autoholowania wykonujemy między innymi po kolizjach oraz wypadkach, dla samochodów sprowadzanych z zagranicy, które nie mogą poruszać się po polskich drogach, również samochodów uszkodzonych, niesprawnych, po zalaniu czy po pożarze. Jesteśmy dostępni również w innych sytuacjach, gdy konieczne jest szybkie i sprawne przewiezienie pojazdu na miejsce – wystarczy do nas zadzwonić, by uzgodnić szczegóły.

Holowanie – z nami zawsze bezpiecznie! Dysponujemy nowoczesnymi samochodami przeznaczonymi do holowania – gwarantujemy naszym klientom pełne bezpieczeństwo w dowozie samochodu do wskazanego celu. Nasi wykwalifikowani pracownicy wiedzą, jak prowadzić autoholowanie zgodnie z przepisami prawa, dlatego też możesz mieć pewność, że cała procedura będzie przebiegała prawidłowo.

Również nasza firma dysponuje odpowiednim ubezpieczeniem OC, dzięki czemu nasi klienci mają gwarancję pełnego bezpieczeństwa także w niespodziewanych sytuacjach, które mogą wydarzyć się na drodze.

Czekamy na ciebie 24 godziny na dobę! Gdy chcesz zamówić usługę holowania samochodu, nie czekaj, ale zadzwoń do nas nawet teraz, ponieważ nasza firma działa przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Reagujemy błyskawicznie na zgłoszenia, dlatego też nie będziesz musieć czekać godzinami na to, aż pojawi się laweta i zabierze pojazd.

Jeżeli masz dodatkowe pytania związane z naszymi usługami autoholowania, jesteśmy do twojej dyspozycji – odpowiemy na nie wyczerpująco i przygotujemy dla ciebie wycenę.

Szybkie i tanie autoholowanie 24h w Warszawie i okolicznych miejscowościach – zapraszamy do wybrania usług naszej firmy!