Szybki kontakt


Pomoc drogowa:

Czynne: Całą dobę! 24h
(kliknij żeby zadzwonić)


Pomoc drogowa i holowanie – Warszawa Praga-Północ

Potrzebujesz pomocy na drodze? W takim przypadku jesteś w dobrym miejscu. Nasza firma Auto Pomoc 24h – diagnostyka, naprawa, holowanie Warszawa Praga-Północ – świadczy kompleksowe usługi pomocy drogowej w Warszawie. Niezależnie od pory i dnia jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Auto pomoc drogowa – kompleksowa obsługa
Nasza firma – pomoc drogowa Praga-Północ – powstała po to, aby pomagać kierowcom w najmniej oczekiwanych momentach na drodze, które mogą przydarzyć się każdemu. Złapałeś gumę i masz trudność z wymianą koła? A może auto nie chce wystartować po mroźnej nocy? Miałeś wypadek i potrzebujesz lawety? To tylko parę sytuacji, gdy możesz na nas liczyć.

Swoje usługi kierujemy do wszystkich osób poszukujących fachowego wsparcia na drodze. Obsługujemy właścicieli samochodów osobowych, busów, dostawczych wszystkich marek i modeli. Możesz zamówić u nas usługi jak:

Posiadamy duże doświadczenie jako firma świadcząca pomoc drogową, dlatego możemy pomóc naszym klientom nawet w najtrudniejszych sytuacjach, które mogą pojawić się na drodze. Nie musisz obawiać się, że pozostaniesz bez pomocy wtedy, gdy na drodze przydarzy Ci się niespodziewany wypadek albo usterka.

Całodobowa pomoc drogowa – jesteśmy zawsze do usług
Nasze linie telefoniczne są dostępne 24 godziny na dobę – także w weekendy oraz w święta. Wiemy, że problemy z samochodem mogą przydarzyć się w każdym, nawet najmniej oczekiwanym momencie, dlatego nie musisz obawiać się, że nie otrzymasz pomocy wtedy, gdy potrzebujesz jej najbardziej.

Gdy masz dodatkowe pytania związane z naszymi usługami pomocy drogowej, zadzwoń do nas już teraz – nasz pracownik odpowie na nie i przyjmie zgłoszenie, aby ekipa pomocy drogowej przyjechała na miejsce błyskawicznie.

Kompleksowa auto pomoc Praga-Północ – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!Pomoc Drogowa - Dzielnice Warszawy:

Bemowo Białołęka Bielany Mokotów
Praga-Południe Praga-Północ Rembertów Śródmieście
Ursus Ursynów Wawer Wesoła
Wilanów Włochy Wola Żoliborz
Ochota Targówek Raszyn